Na kontaktoni

Produktet Anebon Metal Co, Ltd.

 

 

Adresë

Factory:  Rongtong Park Industrial, Wulian Industrial Road, Fenggang Town, Dongguan, China.

Zyra: NO.904, Xingguang Building International, Huangjiang Town, Dongguan, China

telefon

+ 86-769-89802722

 + 86-13509836707

orë

E hënë-e shtunë: 09:00 deri 6 pasdite

E diel: Closed

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat !