ADC Diecast

Përshkrim i shkurtër:

hedh Die është një proces që hedh metalike karakterizohet nga përdorimi i një zgavër myk për të ushtruar presion të lartë të metalit të shkrirë. Molds janë machined zakonisht nga lidhjeve më të larta forcë

Fjala: Aluminum Die Kallëp Part / Aluminum Alloy vdesin hedh / pajisjeve CNC mjekësore / Die hedh / ADC Diecast / al vdesin hedh / alumini vdesin / Auto cast


 • FOB Çmimi: US $0.1 -1 Copë
 • Min.urdhër Sasia: 1 Copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 Copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Në bazë të procesit tradicional vdesin-hedh, disa procese të përmirësuara janë zhvilluar, duke përfshirë një proces jo-poroz vdesin-hedh që redukton defekte hedh dhe eliminon porosity. Ajo është përdorur kryesisht për përpunimin e zinkut, të cilat mund të zvogëlojë procesin e drejtpërdrejtë injeksion e mbeturinave për të rritur rendimentin. Ka edhe të reja të teknologjive hedh saktësi vdesin shpikur nga General Dynamics dhe vdesin hedh gjysmë-të ngurta. Në hedh rërë, ngurtësim të çelikut të ulët të karbonit është shtresë solide nga shtresa, ndërsa çeliku të lartë të karbonit ka një gamë të gjerë të temperaturës kristalizimi për të formuar paste ngurtësim.

  Etiketa Top: Procesi i CNC vulosje / CNC Machine vulosje / CNC vulosje Tool / CNC vulosje Die / CNC Hot vulosjehedh vdesin dhe punëtori fallsifikimit pajisjet e inspektimit 2 dhomë paketim shippment

  Die Casting Anebon Hyrje Rrjedha e prodhimit Vizita e Klientit Dërgesë-3


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat !