China Pjesë rrotulluese CNC fabrikë Peek Pjesë dhe prodhuesit | Anebon

Pjesë rrotulluese CNC Peek Pjesë

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Dongguan, China
Numri Modeli: Pjesa custom
Brand Name: Anebon
Furnizimi Aftësia: 500 Unit / Njësitë në javë
Paketimi Details: Paketimi: 1. çanta polybag 2.Pearl pambuku 3.Carton rast ose sipas kërkesave të konsumatorëve
Sasia minimale për porosi :> = 3 Njësitë
Çmimi: negociueshme
Certifikimi: ISO9001: 2015
Kushtet e pagesës: L / C, T / T
kohën e dorëzimit: 10-15 ditë pune


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Product Tags

  Ne gjithmonë besojmë se cilësia e një personi përcakton cilësinë e produktit, detajet të përcaktuar cilësinë e produktit, dhe e vërtetë, efikase dhe inovative shpirtin e ekipit të OEM / ODM Icy pjesët dhe anodized alumini 6061 Cnc u kthye pjesë, ju duhet të vënë specifikimet tuaja.

  Furnizimi OEM / ODM Cnc kthyer pjesë, Peek dhe alumini Cnc kthyer pjesë, me përkrahjen e profesionistëve tanë me përvojë, ne prodhimin dhe furnizimin me produkte të cilësisë më të lartë. Këto janë teste të cilësisë në një sërë rastesh për të siguruar që konsumatori është i pajisur vetëm me një gamë të përsosur, dhe ne gjithashtu rregulloje rrjet për të përmbushur kërkesat e konsumatorit.

   

  Përgjim është përdorur gjerësisht për:

  Semiconductor komponentët makineri
  Hapësirë ajrore pjesë
  Bushings, kushineta, vula, dhe
  back-up unaza
  Pump dhe komponentëve të valvulave
  vakum Wand trajton
  Poshtë lidhësit vrimë elektrike
  pjesët instrument mjekësor
  përpunimin e ushqimit komponentët makineri

   

  artikull CNC pjesë machining Peek
  material Peek PAI Nylon, najlon mc, POM, ABS, PU, ​​PP, PE, PTFE, UHMW, PE, HDPE, LDPE, PVC, etj
  Ngjyrë Zezë, e bardhë, e kuqe, jeshile, transparent apo ndonjë ngjyrë në bazë të kodit Pantone
  madhësi Sipas kërkesave të klientit
  tolerancë ± 0.01mm
  Koha Lead 15-20 ditë pas rendit konfirmuar apo si kërkesën tuaj
  teknologji machining CNC, i kthyer, mulliri
  Aplikacion Automotive, pajisjet mekanike, ndërtimi, Home Appliance, Aviacionit,
  etj
  Pajisje Major HIGHSPEED 3/4/5 makinerie CNC qendrat
  Përparësitë MOQ 3 cope
  vërtetim RoHS, ISO9001: 2015

   

  Pjesë rrotulluese CNC Workshop dhomë paketim Workshop Kuvendi pjesë të përpunimit Anebon


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!