1б
666
2б

нашите услуги

посветеност

Ние разбираме важноста на предизвик на статус кво и постојано се поместуваат границите на она што е можно повеќе. Ние работиме за да толеранции како цврста како ± 0,01 100mm димензија иако построги толеранции се можни само со прилично стабилна, засилен одделение на инженерските материјали. Прецизност ЦПУ машински делови може да се изгради сопствени клиенти наведено материјал.

за нас

Anebon е основана во 2010 година Нашиот тим е специјализирана за дизајн, производство и продажба на хардвер индустрија. И Ние го положиле ISO 9001: 2015 сертификат.

Имаме напредни, ефикасна и висок стандард машини од Јапонија, вклучувајќи различни фрезови и стругови, површина мелница, внатрешни и обичен мелница, Wedmls, Wedmhs др. И ние исто така имаат повеќето напредни опрема за тестирање. Делови со толеранции до ± 0.002mm може да биде поддржана.

нашата предност

PERCISION, перформанси, и ДОВЕРЛИВОСТ

Посветеност на услугата, висок квалитет и ефикасност, трпение и ентузијазам, додека корисникот не е задоволен, ќе се погрижиме производите. Ние носиме ќе биде доставено до одреденото место според барањата на клиентите.

Апликација за индустрија

 • Авто-компоненти

  Авто-компоненти

 • електроника

  електроника

 • Медицински

  Медицински

 • Авијација

  Авијација

 • Морски

  Морски

 • Домашни апарати

  Домашни апарати

 • Телекомуникации

  Телекомуникации

 • Механички

  Механички

WhatsApp Online Chat !